תזכה מי שתחזיקי את האמונה עבורה, יש לך ככ הרבה רגישות וחכמה והכלה..
שרון נבות ניר
‏מלווה תהליכי מודעות בכתיבה‏ ב-‏סיפור חדש‏
רציתי לספר לכם… שהיתה לי פגישת זום עם Shir Schwartz הנהדרת, ושיר לקחה אותי למסע קסום לתוך הנפש שלי, שהסתובבה לה והתחלקה לה בין כמה דמויות. במהלך הפגישה שיר שלפה לי את הקלף הזה… שממש נתן לי טעם של פעם והחזיר אותי אל הילדות שלי. הנה מסך המחשב הישן של פעם, והנה הקוביה ההונגרית שאהבתי לשחק בה, ואפילו… הצמר והמסרגות שהייתי יושבת עם סבתא שלי ללמוד לסרוג… וואו! תענוג צרוף. ממש דרך שלמה של חיים מהיום לפעם, לילדה שהייתי. וכשחוזרים להיות ילדים… חוזר החשק!!! אז למי שעוד לא יצא לו - תקבעו עם שיר פגישה. אנחנו בימים מוטרפים, ופגישה אחת עם שיר יכולה לעשות לכם כל כך הרבה שקט ושלווה!!!
טולי אמיגו
מאסטר nlp
שיר היא פילנתרופית, אוהבת אדם, היצירתיות שלה נובעת ונובעת, כי בלב שלה אין סוף לאהבה
נאוויה
ממליצה בחום על שיר. כמטפלת רגישה וחכמה, כעל אדם חם ומעניק , מקבל ומעצים.
אורלי אלעד
אמנית רב תחומית, מנחת סדנאות היומן הויזואלי ויצירה
סיפור שמחבר אותי אלייך שיר: ילדה אחת הלכה בים ואספה צבי מים, הגיע אדם ושאל אותה: "ילדה מה את עושה?", "אני אוספת צבי ים", ענתה הילדה. "לא תוכלי להציל את כולם", אמר האיש, "יש פה כל כך הרבה". הילדה התכופפה, הרימה צב אחד - זרקה למים ואמרה: "עם הצב הזה הצלחתי"
הילה
לימדתי והנחתי את שיר שוורץ, במסלול "טיפול והנחייה באמצעות כלים השלכתיים מטפוריים". בהשתתפותה באו לידי ביטוי כישורים ותכונות כמו: יכולת יצירה ויצירתיות, יכולת הקשבה והכלה, מקצועיות ומוטיבציה. עקב כל הכתוב לעיל בחרתי בה בשנה זו- תשע"ט, להיות אסיסטנטית שלי בקורסים: " הנחייה בשילוב אמנויות " ו"טיפול באמצעות קלפים השלכתיים" שיר תביא עמה יכולות הנחיה וטיפול, הכלה ואמפתיה, יצירתיות ואחראיות, יכולת להוביל תהליכים ויחסי אנוש טובים. אני ממליצה עליה בחום.
רעיה צור
מרצה ומכשירה סטודנטים ואנשי מקצוע לעבודה עם אמנויות כתיבה וכלים מטפוריים.
%d בלוגרים אהבו את זה: