tknzhke9ryfn10pbga6wvfa7hd2ejq
הסדנה איתך הייתה חוויה מהנה ומעוררת. מעוררת מחשבה, השראה ובעיקר חיבור פנימה ויכולת לראות דברים דרך נקודות חדשות ומפתיעות.
הסדנה הזו מיוחדת קודם כל בזכותך. כל כך ניכר שאת נושמת וחיה את הכתיבה. הכבוד שאת נותנת למילים ולכתיבה, הכבוד והאמפתיה והסבלנות שאת מגלה כלפי משתתפי הסדנה. קולך העדין והרך. ההקשבה לכל אחד ואחת. כל אחד שהקריא הרגיש שזה הזמן שלו. בנחת, בתשומת לב. האקלים הזה שאת יוצרת ותרגילי הכתיבה המקוריים, איפשרו לי להיפתח ופשוט לכתוב.מתוך מקום עמוק וכן בתוכי, וכמה שאני מתורגלת בכתיבה מהסוג הזה, הצלחתי להפתיע את עצמי. 🙂
אז תודה על החוויה, ממליצה לכל אחד ואחת לתת לעצמם את המתנה הזו. תזכה בגדול מי שתחזיקי את האמונה עבורה. יש בך כל כך הרבה רגישות, חכמה והכלה.
שרון נבות ניר
‏מלווה תהליכי מודעות בכתיבה‏ ב-‏סיפור חדש‏
רציתי לספר לכם… שהיתה לי פגישת זום עם Shir Schwartz הנהדרת, ושיר לקחה אותי למסע קסום לתוך הנפש שלי, שהסתובבה לה והתחלקה לה בין כמה דמויות. במהלך הפגישה שיר שלפה לי את הקלף הזה… שממש נתן לי טעם של פעם והחזיר אותי אל הילדות שלי. הנה מסך המחשב הישן של פעם, והנה הקוביה ההונגרית שאהבתי לשחק בה, ואפילו… הצמר והמסרגות שהייתי יושבת עם סבתא שלי ללמוד לסרוג… וואו! תענוג צרוף. ממש דרך שלמה של חיים מהיום לפעם, לילדה שהייתי. וכשחוזרים להיות ילדים… חוזר החשק!!! אז למי שעוד לא יצא לו - תקבעו עם שיר פגישה. אנחנו בימים מוטרפים, ופגישה אחת עם שיר יכולה לעשות לכם כל כך הרבה שקט ושלווה!!!
טולי אמיגו
מאסטר nlp
ממליצה בחום על שיר. כמטפלת רגישה וחכמה, כעל אדם חם ומעניק , מקבל ומעצים.
אורלי אלעד
אמנית רב תחומית, מנחת סדנאות היומן הויזואלי ויצירה
סיפור שמחבר אותי אלייך שיר: ילדה אחת הלכה בים ואספה צבי מים, הגיע אדם ושאל אותה: "ילדה מה את עושה?", "אני אוספת צבי ים", ענתה הילדה. "לא תוכלי להציל את כולם", אמר האיש, "יש פה כל כך הרבה". הילדה התכופפה, הרימה צב אחד - זרקה למים ואמרה: "עם הצב הזה הצלחתי"
הילה
רוצה להמליץ מאוד על טיפול מיוחד במינו ממש משנה חיים - טיפול בשיטת וויס דיאלוג שקבלתי מShir Schwartz המדהימה ואפילו בטלפון כי זה היה SOS היא עברה אתי ברגישות רבה מדמות לדמות הצלחתי לעבור תוך כדי בכי מדמות כואבת לדמות קוטבית של שליחת האור שנשארת אופטימית ומלאת אור ואהבה שיר בעיניי ממש מעולה אנו נמצאים כיום בתקופה לא פשוטה, הקורונה הביאה לחיינו התמודדות עם קשיים נפשיים רבים, חרדה ודכאון. בימים אלו, כל מי שחווה קשיים נפשיים ורגשיים בתקופה משברית זו. ניתן לקבל סשן גם בעת הסגר בזום או בסקייפ
שרה גלאון
שחקנית, הילרית, מטפלת בדמיון מודרך אקסס ברס
בסדנא הצלחתי לבטא את הצד היצירתי שלי ולפתח בחזרה את כישורי ל הכתיבה שתמיד ידעתי שהיו לי,אבל לא היו בשימוש זמן רב. המפגש בנושא אגדות ילדים היה מאוד מהנה והצלחתי לכתוב שם דברים ממש יפים. גם המפגש עם "מסע הגיבורה" וכתיבת הסיפור עזרו לי לבטא את עצמי. cתהליך של מבט פנימה לתוך האישיות שלי, למדתי איך להתרכז ולהכיר את עצמי מחדש ומצאתי כלי שבו אני אוכל להשתמש כדי לפתור כל מיני דברים מסובכים. הסדנא הייתה מאוד טובה ובנויה נכון כך שהמפגשים והפעילויות מאוד הפתיעו וזה היה מרתק. את מדהימה. כל הכבוד. תודה שאפשרת לי להשתתף בסדנא. מעריכה את היכולת שלך להכיל כל אחד ואחת מהמשתתפים בסבלנות ובשלמות.
רינת לגל
שיר את מהממת, מדהימה ומוכשרת. פשוט אישיות שניתן ללמוד ממנה המון. יש לציין שאת (שיר) עם המון קסם יודעת את היכולת להנחות באופן יוצא מן הכלל. מפגשים שזכורים לי היטב: השבילים בחיים, המילים הגזורות, השיח הקבוצתי שהיה לנו על המילים הגזורות, אבני דרך במסע חיי והכי הכי - מפגש עם הילדה שבי. יצאתי עם תובנות חדשות. אהבתי מאוד את תרגיל הכתיבה של הבוגרת אל הילדה, ביד ימין והילדה שעונה ביד שמאל. תרגיל הנס, הכניסה לעורו של האחר, חווית המערה, המערך על דימוי גוף. הבנות היו מדהימות והקשר החם שנוצר במהלך המפגשים בין הבנות, הכתיבה עצמה, ממש פתחו את ליבי ופתחו גם ערוצים במוחי.

כיוון שנהננו מאוד, ניתן להוסיף לסדנא יותר מפגשים. מעבר לזה היה ממש כייף.
לימור
מאפרת
שחושבים על טיפול ואבחון השלכתי אני מדמיין כרטיסיות טאט ויהודי מנוחין הצעיר בוכה על מר גורלו והמטפל, נפרד משתדל בכל מאודו לא להתערב חלילה ושלא להטות ולקבל לכלוך משלו. ופתאום פגשתי בשיר, אותה הכרתי לפני מספר שנים כשרק התגרשתי היא הקימה קבוצה של בוגרים ובקשב מדהים התוותה את דרכה לפני מספר חודשים הזמינה אותי לסשן קבוצתי, ומה שראיתי וחוויתי היה סשן הפוך לגמרי לקלפי הטאט הדוממים והמטפל הנמנע באמפתיה החמלה והקשבה אינסופית וזיקוק ושיקוף יצאתי נפעם. מומלץ בחום
ירון דייויס
תוכניתן
שיר יקרה, דרך ארוכה עברתי איתך. הסשנים הפרטיים היו זכות גדולה עבורי. דרך האסוציאציות בקלפים גיליתי המון דברים שלא עלה בדעתי שקיימים אצלי. הבנתי שאני קוברת את הקול שלי באדמה, שאני מרצה, שאני לא באמת רוצה להיות בתפקיד הזה , אני ממשיכה עם הוויס דיאלוג כל הזמן בעבודה פנימית על הדמויות. המרצה כבר פחות מנהלת אותי. תודה יקרה על הכל. את אדם כל כך מכיל ורגיש ואמפטי. גם כשבאתי זועפת לא התרגשת ולימדת אותי שמותר לי לכעוס לפעמים ולא להיות כל הזמן מחייכת ומתוקה. הוצאת את ה"אני" האמיתית מתוכי ואני מודה לך על כך מקרב לב.
דינה
טיפול באמצעות בעלי חיים
שיר יקרה ואהובה התחלנו את הליווי כשלא היה לי הרבה אמון בך. מודה. אבל גם לא היה לי אמון באנשים אחרים. נטעת בי כוחות שכבר לא חשבתי שהיו בי. דרך הכתיבה הטיפולית גיליתי להפתעתי ומצאתי קולות טובים ומכילים שלא ידעתי שהם שם. שלא ידעתי שקיימים בי. גיליתי לי שיש לי עוד הרבה חוויות טובות שמשום מה דווקא אותם הייתה לי נטייה לשכוח. הסתובבתי עם אמונה שאני לא שווה כלום ושאף אחד לא רואה אותי. אבל את ראית, איתך שוב לא הרגשתי כל כך שקופה. ודרך הכלים שנתת לי אני יודעת כמו שימימה אומרת, מקומי שמור. אני כבר לא צריכה להאבק עליו. תודה ענקית. לא יודעת איך הייתי ממשיכה בלעדייך.

אדווה
היי טק

התרשמנו מאוד מיכולותיה של שיר להחזיק קבוצה ולהנחותה. היא מאוד מקצועית כמנחת קבוצות בכתיבה טיפולית נשמח להעסיקה בתור מנחה קבועה בק.ט.ב עבור המתמודדים שלנו. בברכה, אליה ואן-דר ברג מנהלת דיור מוגן ק.ט.ב/פרדס חנה
אליה ואן-דר ברג
מנהלת דיור מוגן ק.ט.ב פרדס חנה
שיר, המפגשים והסשנים הפרטיים איתך בכתיבה העלו מתוכי המון קולות. גם קולות טובים וזה חדש לי ומוזר לי. כל חיי הרגשתי תחושות של ייאוש וריקנות, הרגשתי שאין בי כלום וגיליתי שיש לי המון עוגנים, אהבה, בעל שלפעמים מעצבן אבל אין ספק שגם הוא עוגן, היכולת שלי להתחבר לטבע, לצמחים, לעצים שנוטע בי כוחות. בתרגיל הכתיבה האחרון על ההרצאה האחרונה, פתאום גיליתי שיש משמעות לחיים שלי. שאני לא מסתובבת כמו סביבון כמו שתמיד חשבתי. תודה על האמפטיה, ההכלה, הרגישות שלך אלי, הקשב והיכולת להכיל אותי גם כשאני עצמי כבר לא יכולתי. כמו שאתת תמיד אומרת, שיש עוד אלף סיפורים שאני יכולה לספר ולא רק אחד שאיתו חייתי כל השנים.
דלית
אמנית ומרצה
שירוש מנחה מדהימה, רגישה, מלאת חכמה. חוויה מיוחדת ומעמיקה. אין מילים
אשמר כרמן לנצט
%d בלוגרים אהבו את זה: