סדנאות כתיבה אינטואיטיבית וקלפים טיפוליים

כוחה של מילה אין כמו דף ריק לנפש עמוסה
סדנת כתיבה אינטואטיבית, תרפיה בכתיבה
 
נלמד להתחבר למסרים וקולות מרפאים מתת המודע, נעבור תהליכים רגשיים מרפאים ונזהה את  החסימות, הכוחות, העוצמות, החזקות וההתלבטויות שלנו. נעסוק בילד שבנו, משפחה, זיכרונות, אבני דרך בחיינו,  נשתמש כשהראה במוסיקה וקלפי השלכה, נדבר  ונכתוב על חמלה, מערכות יחסים, התלבטויות. נצא  עם תובנות חדשות וכלים  שילוו אותנו  כצידה לדרך.

 

סדנה קבוצתית המשלבת קלפים טיפוליים והשלכתיים וכתיבה לנשים המתמודדות עם גירושים, פרידות ומשברי חיים.  בסדנה נעבוד על תהליכי אבל, התמודדות עם שינויים בחיים, דימוי עצמי, מסע הגיבורה, עסק לא פתור, רגשות אשמה, יצירת משאבים לחוסן נפשי, התמודדות עם כעס, ניהול  משברים ועוד. 

פעם בשבוע, 3 שעות

היכולת לכתוב באמצעות "הרחקה" מאפשר לנו לכתוב את עצמנו ביתר קלות. נלמד לכתוב סיפורים קצרים באמצעות שירים, סיפורי השראה, צילומים, תמונות וקלפי השראה. נבנה דמויות ונייצר שירים וסיפורים קצרים.

הסדנה בת כ 3 שעות. עד 10 משתתפים

המפגש שלנו עם בתנו הגדלה, מעורר המון דברים. בתנו כבר אינה ילדה קטנה, אלא אישה אוטונומית עם דעות משלה, אופי וייחודיות. עלינו להכיר  בנפרדות שלנו אחת מהשנייה, מהסימביוזה ולייצר מערכת יחסים חדשה וטובה. דרך קלפי השלכה מטאפורים, כתיבה וסיפורי השראה, נייצר תקשורת מקרבת ונכיר מחדש אחת את השניה.

מפגשי כתיבה אינטואיטיבית ויצירתית פרטית. אחת על אחת 

 נתרגל יחדיו תובנות עם קלפי השראה השלכתיים, כתיבה אינטואיטבית ודמיון מודרך,  בהתאם לנושא שתבחרי  לעבוד עליו. הסדנא מתאימה לאוהבות לכתוב ומבקשות ליווי פרטני בכתיבה טיפולית יצירתית. 

סדנאות למתמודדים וצנ"שים וקהילות טיפוליות

קהילות תומכות, הוסטלים, עובדי  שיקום וחברות לדיור מוגן  מוזמנים להציע לדייריהם ולצנ"שים  סדנאות כתיבה ייחודיות. אין כל צורך לדעת לכתוב, כל מה שצריך זו אהבה לכתיבה   

מלווי עמיתים בפרדס חנה, חדרה, זכאים להנחה וסבסוד

סדנא לגיבוש צוות בעבודה או בלימודים.

הסדנא מאפשרת קירבה רגשית לאנשים שאנו רואים כל יום וגיבוש הצוות דרך אמצעים כמו כתיבה, סיפורי השראה, עבודת קלפים השלכתיים ועוד. 

למי מתאימות הסדנאות

חלק מהסדנאות שהנחתי - (ניתן לקבל המלצות)

אנוש - פרדס חנה. כתיבה טיפולית

סדנת כתיבה וקלפים דיאדית, אמהות ובנות

סדנת כתיבה במסגרת מיזם פסטיבל הסטודנטים לקולנוע הבינלאומי

סדנת כתיבה אינטואיטיבית וקלפים השלכתיים למתמודדים עם משברי גירושין

ענבלים - קהילה טיפולית לצעירים

ק.ט.ב קהילה טיפולית - ברוח עמיתים.

השאר תגובה